جستجو پیشرفته
 دانلود سریال Asur Welcome to Your Dark Side TV Series 2020با زیرنویس چسبیده فارسی

امتیاز 8.6 از 10 از 10820 رای دهنده در IMDB

10 /8.6
مرگهای سریالی هولناکی در دهلی هند رخ میدهد که قاتل مختصات مکان جنازه را برای نیکل نایر (بارون سوبتی)،نیروی سابق پلیس هند، که اکنون در آمریکا زندگی میکند میفرستد. او که اکنون مشغول به تدریس در حوزه جرم و جنایت است نسبت به این پرونده کنجکاو شده و تصمیم میگیرد به هند برگردد و درباره ی این قاتل و روش کارهایش بیشتر تحقیق کند ولی با یک چیز نادر روبرو میشود و...

A unique crime thriller that pits two opposing worlds against each other. The less explored, intricate world of forensic science and the deep mysticism of ancient Indian Mythology.

سریال Asur Welcome to Your Dark Side TV Series 2020 در ژانر جنایی، درام و هیجان انگیز است، که با کارگردانی Gaurav Shukla و هنرنمایی Arshad Warsi، Barun Sobti، Riddhi Dogra و Anupriya Goenka توسط کشور هندوستان ساخته شده است.
فیلم Asur Welcome to Your Dark Side TV Series 2020 توانسته امتیاز 8.6 از 10 را از 10820 رای دهنده در سایت IMDB بدست آورد.
هم اکنون می توانید این سریال جذاب را با زیرنویس فارسی چسبیده با لینک مستقیم از سایت دیجی فیلم دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

مشاهده در IMDB

attachment کلمات کلیدی