جستجو پیشرفته
 دانلود سریال Kipo and the Age of Wonderbeastsبا زیرنویس چسبیده فارسی

امتیاز 8.3 از 10 از 1960 رای دهنده در IMDB

10 /8.3
در مورد دختری است که در دنیای آخرالزمانی به دنبال احتمالات و چیزهای ممکن می رود و قصد دارد اکتشافات جذابی انجام دهد. همه چیز در دنیای آخرالزمانی دیوانه وار احساس می شود. همه چیز بزرگ تر از انسان ها هستند و حتی حشرات هم می توانند خطر بزرگی برای انسان ها باشند. کیپو دختری است که بدون سرپناه بزرگ شده است که مورد حمله ناشناسی قرار میگیرد و صاحب یک قدرت جادویی میشود. او هم اکنون جهش یافته محسوب می شود و به سطحی دور از امنیت فرستاده می شود. این مکان برای اولین بار در زیرزمین نشان داده میشود و بعد از حمله او در دنیایی کاملا جدید از خواب بیدار میشود. او می تواند حیوانات را کنترل کند و از ان ها برای مبارزه با دشمنان خود استفاده کند. کیپو در تلاش است که به زیرزمین خانه شان بازگردد و…

A girl explores the possibilities in a post-apocalyptic world.

سریال Kipo and the Age of Wonderbeasts در ژانر خانوادگی و فانتزی است، که با کارگردانی Radford Sechrist و Bill Wolkoff و هنرنمایی Karen Fukuhara، Sydney Mikayla و Dee Bradley Baker توسط کشور ایالات متحده آمریکا ساخته شده است.
فیلم Kipo and the Age of Wonderbeasts توانسته امتیاز 8.34 از 10 را از 1960 رای دهنده در سایت IMDB بدست آورد.
هم اکنون می توانید این سریال جذاب را با زیرنویس فارسی چسبیده با لینک مستقیم از سایت دیجی فیلم دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

مشاهده در IMDB

attachment کلمات کلیدی